obruby

obruby pro dospělé

Velký výběr obrub patří k našim velkým přednostem a výrazně nás odlišuje od ostatní konkurence. Nabídka cca 2 000 kusů brýlí je největší v rámci okresu a rozhodně předčí i mnohé provozovny v krajských městech a nákupních centrech. Navíc našim zákazníkům odborně poradíme, jak se v tak široké nabídce zorientovat, aby vám brýle slušely, abyste byli spokojení po stránce estetické i ekonomické a aby technicky vyhovovaly nárokům na vložení dioptrických skel.

Pokud si u nás vybíráte brýle, obsluhující personál vám vždy ODBORNĚ a KVALIFIKOVANĚ poradí! Při výběru obrub nepodceňujte rady odborníků, kteří dokáží vyhodnotit uživatelský komfort při následném nošení brýlí. Cena, v případě nákupu brýlí, nemůže být jediným kritériem.

V luxusní řadě renomovaných značek HUGO BOSS, MAX MARA, SALVATORE FERRAGAMO, GANT, LACOSTE, TOMMY HILFIGER, CARRERA najdete jednotlivé modely vždy jen v jednom kuse a zásadně z poslední kolekce. NENABÍZÍME VÝPRODEJOVÉ MODELY! U této řady oceníte design a provedení zejména v detailech a v řadě originálních prvků. Bývají to průkopníci současných trendů. 

V ekonomické řadě nabízíme obruby v nižších cenových relacích nikoliv však nižší kvality. I na tyto brýle zajišťujeme záruční i pozáruční servis a dokážeme sehnat i náhradní díly, pokud je to v možnostech výrobní firmy.

Značky kteté u nás najdete:

O´Neill, Reebok, Police, Calvin Klein, Converse, Nike, Jaguar, Jo & Margot, OWP, Converse, Guess, Gant, Pepe Jeans, Marc Jacobs, Escada, T-Charge, Liu.Jo, Laura Biagotti, Baldinini, Betty Barcay, Prague, Joop!, Mexx, Missoni, Carrera, Tommy Hilfiger, David Backham, Harley Davidson, Pierre Cardin, Fossil

obruby pro děti

Našemu dětskému zákazníkovi nabízíme široký výběr plastových i kovových obrub v pestrých barvách. Brýle jsou z lehkých, ale pevných materiálů, které se dají přizpůsobit za ušima. Úpravy brýlí jsou naší standartní službou. (slovo „úpravy brýlí = proklik na naše služby – úpravy). Vybrat si můžete z oblíbených dětských značek, ale i brýle neznačkové.

Speciální nabídku máme pro dětské sportovce. Leader Sports Protection jsou dětské sportovní brýle určené pro různé druhy sportů např. fotbal, hokej, házená, ale i plavání s možností zabroušení dioptrií. Podrobnější informace Vám rádi sdělíme v optice.

Značky kteté u nás najdete:

Cars, Anna a Elsa, Vaiana, Mimoni, Horsefeathers, Lacoste, Pull & Bear

Effatha | © Copyright 2020 | Patrikorsak.cz |